Paslaugos tiekėjas

MB „Verslo lyderystė“
Prekinis ženklas: „Denovo“
Įmonės kodas: 304195401
Registracijos adresas: S. Nėries g. 73, Vilnius

Šios paslaugų tiekimo sąlygos apibrėžia bendras grafikos dizaino įrankio, veikiančio logo.denovo.lt domenu (toliau vadinama – Dizaino Įrankiu) naudojimosi, logotipo atsisiuntimo ir apmokėjimo už paslaugą nuostatas, taikomas MB „Verslo lyderystė“ (toliau vadinama – Tiekėjas) bei vartotojui, naudojančiam Dizaino Įrankį (toliau vadinama – Klientas).

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Dizaino Įrankio paskirtis yra sukurti logotipą arba kitą norimą grafiką.
2. Dizaino Įrankiu sukurta ir atsisiųsta grafika po apmokėjimo yra leidžiama naudoti be jokių apribojimų asmeniniams ir komerciniams tikslams.
3. Dizaino Įrankio veikimo principas yra iš tiesų paprastas ir nesudėtingas, todėl konsultacijos grafikos kūrimo klausimais yra neteikiamos. Kad suprasti, kaip paprastai veikia Dizaino Įrankis, paprasčiausiai jį atsidarę paspauskite informacijos ikoną, esančią dešinėje ekrano pusėje ir peržiūrėkite mokomają vaizdinę medžiagą.
4. Dizaino įrankis veikia tik ant modernių interneto naršyklių: Google Chrome, FireFox, Opera, Safari. Internet Explorer naršyklė yra nepalaikoma. Kai kurie mobilieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai nepalaiko galimybės atsisiųsti failą. Juose logotipo atsisiuntimas nėra įmanomas.
5. Kad išvengti galimų nesklandumų atsisiunčiant sukurtą grafinę medžiagą, Kliento naršyklėje turėtų būti išjungti visi iššokstančius langus blokuojantys plėtiniai.

APMOKĖJIMAS

1. Apmokėjimui už sukurtą grafinę medžiagą taikomas apmokėjimo būdas bankine kortele arba naudojantis PayPal paskyra. PayPal Palaikomos kortelės yra Visa, MasterCard, Maestro, American Express ir Discovery.
2. Dizaino Įrankis yra apsaugotas SSL sertifikatu (žalia spynelė prie domeno juostelės), todėl visa jūsų suvedama mokėjimo informacija yra siunčiama ir apdorojama saugiu, užšifruotu būdu.
3. Dizaino įrankis ir jame veikiantis programinis kodas bei informacijos saugumas atitinka tarptautinius PCI DSS standartus (angl. – Payment Card Industry Data Security Standard; liet. – Mokėjimo kortelių industrijos duomenų apsaugos standartai).
4. Apmokėjimui už sukurto grafinio dizaino atsisiuntimą taikomas vienkartinis 9€ (devynių eurų) mokestis.

GRĄŽINIMAS

1. Suma, sumokėta už sukurto grafinio dizaino atsisiuntimą grąžinama tik tuo atveju, jeigu sukurta grafinė medžiaga po apmokėjimo nepradėjo siųstis į Kliento naršyklę. Atsitikus šiai problemai, kreipkitės el. paštu info [eta] denovo.lt ir per 5 darbo dienas patikrinsime jūsų problemą ir, jeigu logotipas neatsisiuntė, grąžinsime sumokėtą sumą atgal į Kliento kortelę.